-->

20 Nisan 2013 Cumartesi

Gece Yarısı Serisi 2: Kızıl Öpücük

Siyahlara bürünmüş yabancı ona geldiğinde neredeyse ölmek üzeredir, bedeni kurşunlardan delik deşik olmuştur ve hızla kan kaybetmektedir. Veteriner Tess Culver onu kurtarmak için mücadele ederken, ne adamın adının Dante olduğundan ne de korkunç bir çarpışmanın ön cephesinde mücadele eden Soylu bir vampir olduğundan haberdardır. 

Tek bir haz dolu dakika Tess'in adamın dünyasına savrulmasına yeter. 

Bu tehlikeli dünyada, Issız vampir sürüleri geceleri sinsice karanlıklarda hareket edip terör estirmektedir.... 

Karanlık geleceğinden imgeler gören Dante her zaman yarını yokmuşçasına savaşmakta ve yaşamaktadır. Tess onun için bir diğer can sıkıcı sorundan fazlası değildir ama şimdi, birlik saldırı altındadır ve hem Tess'i hem de kendisini gittikçe yaklaşmakta olan tehditten korumak onun görevidir. Sadece bir tanecik düşüncesiz öpücük, genç kızı onun yeraltı diyarının ayrılmaz bir parçası haline getirmiştir ve dokunuşu Tess'in içindeki gizli yetenekleri, tutkuları ve asla sahip olduğunu bilmediği açlığın uyanmasına yeter. Kanla bağlanmışlardır, Dante ve Tess tehlikeli düşmanlarından beraber çalışarak kurtulmak zorundadır. Yaşamın sınırlarını aşacak bir tutkuyu keşfetseler bile bunu yapmalıdırlar 
Karanlık ve erotik bir olay örgüsüne sahip. 
Romance Reviews Today 
Harika bir anlatımı var, paranormal türünü sevenler bu kitabı asla kaçırmak istemeyecektir. 
Fallen Angels 


Kişisel Yorumum
Evet. Gece Yarısı serisinin 2. ve benim en sevdiğim kitabıdır. Asla elinizden düşürmeyeceğiniz bir kitap. İlk kitapta Lucian ve soy eşi Gabrielle'yi okuyanlar zaten hikayeyi ana hatlarıyla bilirler. Ama Dante ve Tess arasındaki ilişki sıradan bir soy eşi arasındakinden daha tutkuluydu. Dante, Tess'e tapıyordu. Onun mutluluğu için kendisinden bile kaçan bir vampire kim hayır diyebilir ki? Kısacası okumakta kararsızlık çekenlere şiddetle tavsiyemdir. Bu kitap kaçmaz.

Puanım:
10

Yorum Gönder